Penzion Jičín Jičín

Ubytování v Jičíně
Nově postavený penzion Jičín v novo secesním stylu nabízí kvalitní a cenově výhodné ubytování. Vzdálenost do centra města je 5 min chůze.

Penzion Jičín ubytování
K dispozici je 8 dvoulůžkových a třílůžkových pokojů s možností přistýlky, pokoje jsou vybaveny sprchou, WC a TV (na vyžádání hosta). K dispozici je také dětská postýlka a to zdarma.

Jičín ubytování v penzionu služby
Přímo v penzionu je možnost relaxačních masáží a pedikůry. V suterénu budovy se nachází nový Music Bar provozovaný o víkendu. Recepce pro Penzion Jičín je v Hotelu Jičín - Havlíčkova ul. 21. Možnost ubytování s domácím mazlíčkem. Při platbě v hotovosti zde poskytují slevu.

Penzion v Jičíně stravování
Stravování je možné domluvit v hotelu Jičín. Restaurace „U dělové koule“ je stylizovaná do roku 1866, vyzdobená zbraněmi, obrazy a uniformami z prusko-rakouské války. S kapacitou 70 míst nabízí krajové a místní speciality. Dále je zde letní terasa s 20 místy. Obsluhující personál nabízí příjemnou rodinou atmosféru, hovoří i německy, anglicky a rusky. Zajišťují zde svatební hostiny, rauty, různé oslavy, školení. Otevírací doba restaurace je od 11:00 do 23:00 hod.

Navštivte Vinárnu hotelu Jičín
Ve starobylých sklepních prostorech se nachází středověký rytířský sklep s archívem vín, s výběrem ze 100 druhů českých, moravských a zahraničních vín.

Dovolená Český ráj penzion Jičín okolí
V blízkém okolí Jičína se dají podnikat výlety za přírodními krásami Českého ráje. Čeká Vás pěší turistika, cyklistické trasy - půjčovna horských kol, horolezectví, výlety na koních - stačí si jen vybrat. V samotném Jičíně je krásné Valdštejnovo náměstí, v okolí pak hradní zřícenina Trosky, hrad Kost, skalní útvary - Madona a dítě, Malá Skála a Brada - Krkavčí skály. Za návštěvu stojí také Prachovské skály, zámeček Humprecht či hrad Valdštejn.

Penzion Jičín Jičín - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Jičín Jičín - disponuje kavárnouPenzion Jičín Jičín - přijímá kreditní karty VISAPenzion Jičín Jičín - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Jičín Jičín - přijímá kreditní karty JCBPenzion Jičín Jičín - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalPenzion Jičín Jičín -  stálá diskotéka - tanec - zábavaPenzion Jičín Jičín - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Jičín Jičín - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Jičín Jičín - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Jičín Jičín - na pokojích je telefonADRESA
Penzion Jičín, Ruská 200
Jičín 50601 Česká Republika
Pension-Jicin@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -3 °C
Vítr: 4 m/s
Penzion Jičín ubytování Jičín Aktuální počasí zataženo

Doporučte tyto stránky: